Představení

8. července 2018 v 14:03 | Luna |  Deníček
Ještě jednou vás všechny zdravím. Moje umělecké (chcete-li, blogové) jméno bude Luna, nějak neholduju tomu, aby každý věděl a znal moje jméno, příjmení, adresu, kam si nechám posílat neslušné balíčky z Číny a tak podobně.
Je mi tolik, kolik mi zrovna je (míň než 30, ale zas víc než 20, přeber si to sám). Bydlím v ČR. Mezi moje zájmy patří focení, Geocaching a pokouším se naučit hrát na kytaru, protože vždycky, když jsme byli na jakékoli akci, tiše jsem záviděla všem, kteří na tu kytaru zabrnkali i přiblblé Stánky a neznělo to, jak když tahá kočku za ocas.

Hudbu si pečlivě vybírám, neposlouchám ledacos (pokud zrovna nemám dvojku v žíle a nezpívám z plna hrdla Céčka od M. Davida), ale ve stylu hudby se orientuju spíš k hard rocku, metalu, punk rocku a tak podobně. Mezi mé oblíbené skupiny patří Three days grace, Five finger death punch, Amaranthe a z těch českých pak Dymytry, Hand grenade a Arakain. A možná jsem na nějakou zapomněla, ale to vem čert (vem to čert, vem to čert, vem to čert, vem!)

Než přišel do naší domácnosti zlobr jménem internet, můj nejlepší přítel byla tužka a papír. Byla jsem schopná popsat doslova stovky stránek nejrůznějšími příběhy, trávila jsem u toho několik hodin denně. Po pořízení počítače jsem si řekla, že bude fajn, když to sepíšu do elektronické podoby, ale postupem čassu z toho sešlo. Inu, pokusím se vrátit o pár let zpátky a budu se snažit probudit múzu, která si ve mně ustlala a už tak tři roky chrápe zimním spánkem.

Takže příjemnou zábavu, a brzy na počtenou :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 9. července 2018 v 9:22 | Reagovat

Držím palce a tvé příběhy mne zajímají

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama